Yrjö Edelman färglitografi
2012-03-18
125905
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDELMAN, Yrjö (född1941): Rivet papper, signerad Yrjö Edelman 18/150, färglitografi, 75x59 cm, oramad