Taxar olja
2012-03-19
125899
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv föreställande taxar, signerad R Svensson 1928, olja på duk, 20x38 cm