Lage Lindell komposition litografi
2012-03-18
125887
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDELL, Lage (1920-80): Komposition, signerad Lage Lindell 102/200, litografi, 30x29 cm