Lage Lindell Komposition färglitografi
2012-03-18
125885
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDELL, Lage (1920-80): Komposition, signerad Lage Lindell 29/165, färglitografi, 27x38 cm