Ströare såsslev silver
2012-03-18
125880
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STRÖARE, SÅSSLEV, silver, stämplade J A Swebelius, Linköping, 1855 respektive G C 1855, total vikt ca 92 g
Lagningar på ströare