Bo Swenson komposition färglitografi
2012-03-17
125867
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SWENSON, Bo (född 1932): Komposition, signerad Bo Swenson, 1/34, färglitografi, 70x80