Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-03-18
125856
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal: Blomsterstilleben, olja på duk på pannå, otydligt signerad, 58x81 cm