Vennekamp Johannes, etsningar med fågelmotiv
2012-03-18
125850
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VENNEKAMP, JOHANNES, 2 st, etsningar, komposition med fåglar, signerade och daterade, 75/75