Kinesiska reliefer
2012-03-18
125828
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RELIEFER, 2 st, Kina, 1900-tal, skuret och förgyllt trä, 31x17 cm vardera