Torsten Renqvist etsning
2012-03-18
125826
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RENQVIST, Torsten (1924-2007): Komposition, 1964, signerad T. Renqvist -56-57, 19/65, etsning, 25x32 cm