Olle Nordberg oljemålning
2012-03-20
125816
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): "Vattning", signerad och daterad Olle Nordberg 62, olja på pannå, 27x35 cm