Gottfrid Kallstenius oljemålning
2012-03-20
125812
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
KALLSTENIUS, Gottfrid (1861-1938): Sista snön - Saltsjö-Storängen, signerad och daterad G. Kallstenius 1916?, olja på duk, 79x100 cm