Armband med berlocker i 18 k guld
2012-03-17
125775
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, med berlocker, Bismarck, längd 19,5 cm, vikt ca 13 g
Några berlocker med skador (emaljslitage, bucklor)