Bo Swenson färglitografi
2012-03-17
125769
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SWENSON, Bo (född 1932): Komposition, signerad Bo Swenson, 32/65, färglitografi, 70x80 cm