Lennart Aschenbrenner blandteknik
2012-03-17
125761
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Utan titel, signerad och daterad Achenbrenner -82, blandteknik på pannå, 100x70 cm