Porträtt olja
2012-03-17
125736
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, pojkporträtt, olja på duk, 52x45 cm
Ramskador