Jean Lefevre oljemålning
2012-03-17
125695
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LEFEVRE, Jean (18/1900-tal): Herde med kor i landskap, signerad Lefevre, olja på duk, 53x90 cm