Vas Stig Lindberg Gustavsberg
2012-03-17
125679
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
VAS med hänkel, Stig Lindberg, Gustavsberg 1950-tal, fajans, målad polykrom dekor, signerad Gustavsbergs studio S/10-116, höjd 40 cm
Lagad hänkel