Tallrikar Kina Qianlong
2012-03-16
125640
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 3 st (2+1) Qianlong, dekor i emaljfärger, diameter 22-23 cm
Skador och nagg