Kakemon
2012-03-14
125576
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KAKEMON, Japan 1900-tal, flodlandskap med Fuji i fonden, bildmått ca 111x41 cm, enligt uppgift inköpt av tjänsteman på SKF verksam i Japan under 1930-talet
Skador i hängningen