Olle Bonniér färglitografier
2012-03-16
125529
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): (2 st) Kompositioner, signerade och daterade O. Bonnier -60 resp 61, färglitografi, 13x17 resp. 14x20 cm