Bertil Wahlberg oljemålning
2012-03-14
125526
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Sydländsk strand med båtar, signerad Wahlberg, olja på pannå, 49x97 cm