Evin Ollers oljemålning
2012-03-14
125504
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Sydländskt stadsmotiv, signerad och daterad E Ollers -69, olja på pannå, 25,5x36,5 cm