Björn Jonson litografi
2012-03-16
125451
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
JONSON, Björn (1903-1991): Loppmarknad, signerad Björn Jonson, London 46, litografi i 25 ex, 35,5x50 cm