Movado herrarmbandsur
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MOVADO, manuellt herrarmbandsur, omkring 1965, märkt i verk/urtavla/boett, vitt verk kaliber 135, 17 jewels, silverfärgad urtavla med streck, sekundvisare, boett av guld 18 k, flex-länk, diameter 34 mm
Fungerar, glasrepor, baksidan med gåvogravyr daterad 1966
125433
2012-03-25