Stop Kina
2012-03-15
125397
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOP, porslin, Kina, höjd 13-13,5 cm
Ett stop med invändiga skador/bränningsskador, nagg