Fåtölj 1800-tal
2012-03-16
125373
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1800-talets slut, hjultrissor, svärtade detaljer
Fanérskador