Nisse Zetterberg oljemålning
2012-03-14
125370
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): Blomsterstilleben, monogramsignerad och daterad -36, olja på duk, 50x40 cm