Soffbord Danmark
2012-03-14
125357
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, Danmark, 1960-tal, teak och ek, höjd 53, 150x61 cm
Smärre ytskador