Elis Åslund oljemålning
2012-03-14
125284
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÅSLUND, Elis (1872-1956): Motiv från Abisko, signerad och daterad Elis Åslund 1923, olja på duk uppklistrad på pannå, 23x32 cm