Saltkar Kina 1700-tal softpaste
2012-03-13
125175
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, 2 st, Kina, 1700-tal, softpaste, dekor i underblått, längd 8,5 cm
Skador