Tallrikar Kina 1700-tal
2012-03-13
125170
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, diameter ca 23 cm
Lagning, sprickor, nagg