Spelbord 1800-tal
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
SPELBORD, jakaranda med mässingslister, höjd 73, 91x45 cm
Kuntoraportti
Smärre skador, små fanerbitar saknas
125157
Päivämäärä:
2012-03-12