Oljemålning
2012-03-12
125097
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): I badet, olja på duk, dubblerad, 92x60 cm