Armand Rossander oljemålning
2012-03-16
125082
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROSSANDER, Armand (1914-1976): Kvinnlig modell, signerad A Rossander, olja på duk, 87x64 cm