Tallrikar Rörstrand
2012-03-15
125030
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 st., Rörstrand, genombruten kant, 1800-talets första hälft, diameter 22 cm
En med lagning, en med spricka