David Wallin oljemålning
2012-03-15
125010
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALLIN, David (1876-1957): Kvinnor vid vatten, signerad D. Wallin, olja på duk uppfodrad på pannå, 37x44 cm
Dukskada, fläckar