Roland Svensson färglitografi
2012-03-15
125006
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Pelarvinter vid Svansbryggan", signerad Roland S, färglitografi, 39x29 cm