Sven Lidberg färglitografier
2012-03-10
124893
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009), 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 cm, oramade