Mockaskedar i silver och emalj
2012-03-15
124888
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MOCKASKEDAR, 12 st., silver, förgyllda, med olikfärgade emaljskaft, David Andersen, Oslo 1920-tal, etuier
PROVENIENS: Dir. Adolf Wennberg Nordiska Kompaniet