Oljemålning 1800-tal
2012-03-15
124887
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets första hälft, rast under skogsutflykten, olja på duk, 68x51 cm, oramad