Dukar damast
2012-03-10
124852
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DUKAR, 4 st., 1890-tal, varav tre mönstrade med franska liljan, DUKAR, 3 st., mindre för thé/frukost, de större 280x185 cm, 240x185 cm resp. 290x185 cm
Slitage, hål och fläckar