Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BÅTMODELL, 1900-talets senare del, gaffelriggad skärgårdsskutan "Maria", s k rospigg, signerad FH (Folke Holmström f. 1927, Öregrund), furu, delvis bemålad i svart, längd 67 cm
124813
2012-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här