Ivar Morsing oljemålning
2012-03-09
124805
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MORSING, Ivar (född 1919): "Stilleben ses vid serviett"", signerad I Morsing, olja på pannå, 46x70 cm