Lars Andersson oljemålning
2012-03-09
124797
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANDERSSON, Lars (1910-2005): Komposition, signerad och daterad L.A, olja på duk, ca 41x33 cm