Harry Wichman oljemålning
2012-03-09
124794
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WICHMAN, Harry (1916-1993): Vinterlandskap, signerad och daterad Wichman-73, olja på pannå, 17x17 cm