Paula Bächtiger Kling oljemålning
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BÄCHTIGER, Paula Kling (samtida): Blomsterstilleben, signerad P Bächtiger K -91, olja på duk, 90x70 cm
Kuntoraportti
124790
Päivämäärä:
2012-03-09