Sven Lidberg litografier
2012-03-10
124736
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009): (2 st) Strandcafét i Trosa samt Bröllopspar, signerade, ea, färglitografi, 46x55 cm resp 24x19 cm