Lars Gynning oljemålning
2012-03-09
124696
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GYNNING, Lars (1920-2003): Abstrakt komposition, signerad Gynning, olja på duk, 80x67 cm