Einar Nerman blandteknik
2012-03-10
124688
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NERMAN, Einar (1883-1983): "Sagan om den lilla snälla prinsessan Rosalinda", signerad och daterad -67, blandteknik på pannå, 34x27 cm